Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Better Living Through Chemistry (2014)

Jeta e qetë e një farmacisti do të dalë jashtë kontrollit kur ai fillon një marrëdhënie me një kliente grua e cila e përfshin atë në një rrugë seksi, droge dhe ndoshta vrasjeje.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Better Living Through Chemistry (2014)
 • blendi says:
  June 19, 2014 at 6:07 pm

  Kurr del Arrow s03e01

  • Filma says:
   June 19, 2014 at 6:19 pm

   Akoma ska fillu sezoni i 3 ! Ska njoftim zyrtar po nga tetori mendohet!