Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)

Film Italian 😛 shume i Bukur 😛

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | NosVideo | NovaMov| VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | Nosupload

Comments

Bianca come il latte, rossa come il sangue (2013)
 • kledi says:
  February 21, 2014 at 7:04 pm

  film shum i bukur adm hidhni dhe Filmin Colpi DiFortuna 2013 qe ka dal tani!

 • Albi says:
  February 22, 2014 at 11:03 am

  z.Will Smith… Film SHum i Bukur… Perzgjedhje e shkelqyer.. Komplimenta…

  • Filma says:
   February 22, 2014 at 12:55 pm

   hahaha flm Albi :)!

 • Andres_DH says:
  February 22, 2014 at 11:39 am

  Faleminderit që nuk e keni hequr emrin e përkthyesit siç e bëjnë të tjerët…

  • Filma says:
   February 22, 2014 at 12:56 pm

   Prsh Andrea :)! As nuk behet fjale ti hiqet emri perkthyesit ! Faleminderit per perkthimin 🙂

 • Gramos says:
  February 23, 2014 at 8:58 pm

  Qitni filmat edhe me putlocker bre

  • Filma says:
   February 23, 2014 at 10:25 pm

   putlocker =firedrive e njeta komapni eshte ka ndryshuar emer !

 • albano says:
  February 26, 2014 at 8:36 pm

  film shum i mire…bravo 🙂