Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Black Coal, Thin Ice (2014)

Nje ish polic dhe partneri i tij do vazhdojne ivestigimin e nje serie vrasjesh qe ishin shkaku i pushimit te tyre nga puna .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Black Coal, Thin Ice (2014)
 • Blendi says:
  December 22, 2014 at 4:00 pm

  kur del arrow s03e09
  gjdo te diele del

 • idles says:
  December 26, 2014 at 10:21 am

  filmin “caveman” a mund te na e vini

  • Filma says:
   December 26, 2014 at 9:01 pm

   ndodhet ne faqe

 • Hana says:
  December 26, 2014 at 5:33 pm

  Tlutna qiteni filmin Expelled 2014

 • Blendi says:
  December 27, 2014 at 4:32 pm

  o admina tash o reni i epizotes s03e10 Arrow
  a del neser s03e10 a jooo

  • Filma says:
   December 27, 2014 at 4:40 pm

   kete shkrim e ke dhe ne postin lart
   *************LEXOJE**************** Seria e 10 del me 21 Janar ne Amerike . Pas 3 ditesh postohet tek Sheqeri !

 • Blendi says:
  December 27, 2014 at 5:26 pm

  o Adminn i karit ju serialin pe qitni mas 2jave mos ma shordho karin mas 3ditve

  • Filma says:
   December 27, 2014 at 5:28 pm

   o mashkull kurv , a te shau kush o robqire muti ! PLASI SYT HER TJETER O KAR ! Dhe sa per filmin ne dac shife ne dac mos e shif se sme ha kari per robqira si puna jote !