Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Black Mass (2015)

Black Mass (2015) Me Titra Shqip Historia e vertete e Whitey Bulger, vellai i nje senatori dhe njekohesisht dhe krimineli me i rrezikshem i historise se South Boston.Ai u be nje informator i FBI vetem per te mposhtur nje antar te Mafias qe donte ti merrte territorin.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded

Comments

Black Mass (2015)
  • xhafa says:
    October 8, 2015 at 1:42 pm

    Pershendetje, kur filloni me sezonin 3 te Sleepy Hollow