Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Blood Shed (2014)

Bazuar ne historine e vertete te nje te pastrehi i cili nderron shpesh vendbanimet ! Nje nate ai dhe komuniteti ku ai p ojeton momentalisht sulmohen nga nje grua qe po kerkon femijen e saj te humbur.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | NosUpload

)

Comments

Blood Shed (2014)
 • Mondi says:
  March 13, 2014 at 7:39 pm

  Vazhdoni kështu se jeni të pa par me punën që po bëni… ju lutem mund ta përktheni serialin “Vikings Sezoni 2″… Ju Faliminderit.

 • arianit says:
  March 13, 2014 at 9:03 pm

  shum e paska noten 4.4 filum ma palidhje kurr skom pa as nuk ka me pa

 • shpetimi says:
  March 17, 2014 at 3:32 pm

  shoku filmi pas 1 ore spo ban me kqyr pas downladimit

  flm per mirkuptim e pun te mbare

 • anaaaaa says:
  May 14, 2014 at 1:14 pm

  pse nga fundi filmit po ngec

  • Filma says:
   May 14, 2014 at 1:18 pm

   e ka fajin interneti yt !

 • jorgji says:
  June 23, 2014 at 10:20 am

  nga minuta 61 filmi ngec si te playeri ktu dhe kur e ke shkarkuar