Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Blue Is the Warmest Color (2013)

Jeta e Adelës ndryshon kur njihet me Emën, një vajzë të re me flokë blu, e cila do e lejojë të zbulojë dëshirën, të pranojë veten si femër dhe si e rritur. Në sy të të tjerëve, Adela rritet, kërkon vetveten, humbet veten dhe së fundmi, e gjen veten mes dashurisë dhe humbjes.
**KUJDES** Nje Film Me Titra Shqip qe permban skena Erotike ! I KESHILLUESHEM mbi moshen 18-vjec

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments

Blue Is the Warmest Color (2013)
  • David\ says:
    March 27, 2014 at 6:26 pm

    Bravo Admin qitni sa me shum filma erotik se ja vlen
    Suksese