Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Born to Race Me Titra Shqip HD

LIndur per te garuar eshte historia e Danny Krueger nje djalosh i ri pilot garash me plot probleme ! PAs nje aksidenti ne nje gare te jashteligjshme ai dergohet te jetojne me te atin ( ish pilot i Nascar) ne nje qytet te vogel . Por dhe ne kete qytet te vogel ai smund te qendroje larg garave ….

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Vimeo

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Born to Race Me Titra Shqip HD
 • David says:
  January 4, 2014 at 4:09 pm

  Bukur Admin ,te pergëzoj per punen e bere ,je shum aktiv por desha te pyes kur do te dal pjesa tjeter e serialit arrow
  Faleminderit per mirkuptim !!1

  • Filma says:
   January 4, 2014 at 4:52 pm

   Pasneser mendoj 🙂

 • ervin says:
  January 4, 2014 at 4:50 pm

  i papar…cilesia super

 • neli says:
  January 5, 2014 at 12:46 pm

  ini me t miret… doja te pyesja a mundeni te hidhni ender’s game (2013).!!!!

  • Filma says:
   January 5, 2014 at 12:59 pm

   Sapo te dalin te pakten DVD scr se TS sja vlen ;0

 • fatjet says:
  January 5, 2014 at 2:56 pm

  pse nuk ban me pa filma te kjo adese se nuk hapet asnje

  • Filma says:
   January 5, 2014 at 3:10 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

 • fatjet says:
  January 5, 2014 at 7:01 pm

  falimenes

 • neli says:
  January 5, 2014 at 7:43 pm

  FALEMINDERIT ADMIN, SEPSE E GJETA ender’s game 2013, POR GJYSMIN QE PASH VEC 10 MINUTA FILM ISHTE ME TITRA. INI ME T MIRET. TUNG

 • marsida says:
  January 11, 2014 at 10:24 am

  o adm a mund te na e gjeni pak ate filmin me jackie chan “drunken master”

  • Filma says:
   January 11, 2014 at 10:30 am

   Do mundohem 🙂

 • marsida says:
  January 11, 2014 at 5:59 pm

  Ok flm po e gjetet vendoseni sa me shpejt ju lutem

 • leo says:
  January 11, 2014 at 10:15 pm

  o adm a mundeni me gjet filmin faster

 • Loni says:
  February 20, 2014 at 1:45 pm

  O adm te lutem a mund ti hedhesh filmat ne .avi te lutemm se dua ti shikoj ne dvd.Sh faleminderit !!

  • Filma says:
   February 20, 2014 at 1:59 pm

   filmat HD jane vet ne formatin mp4 nese i konerton ne .avi i humbet shume kualiteti 🙁

 • Loni says:
  February 20, 2014 at 2:15 pm

  Ju lutem nxirrini disa filma ne avii ju lutemmmmmmm.