Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Boss (2013)

Nje person qe lufton per te drejtat e njerezve ne Delhi i duhet te perballet me police te korruptuar !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Boss (2013)
 • limi says:
  December 27, 2013 at 2:27 pm

  flm për filmi sapo kam dashur ta kërkoj këtë film prej jush mezi po pres ta shikoj.Dhe ju lutem sa më shumë filma indian se janë në trend tani kohët e fundit.Edhe po të jenë të vjetër nuk ka problem.

 • bimi says:
  December 27, 2013 at 2:50 pm

  E kam par pa titra dhe më ka pëlqyer shumë do e shikoj edhe njëher

  • Anfin says:
   September 16, 2015 at 3:57 pm

   Si mund ta shikoj kete filmin

 • niu says:
  December 27, 2013 at 3:42 pm

  pershendetje nese ka mundesi me postu filmin,DHOM3

  • Filma says:
   December 27, 2013 at 3:50 pm

   Do mundohemi ;)!

 • neli says:
  December 27, 2013 at 10:36 pm

  shum film i bukur… faleminderit

 • kimi says:
  December 27, 2013 at 10:43 pm

  shum shum faleminderit filmat indian nr 1

 • meli says:
  January 8, 2014 at 8:12 pm

  indian movie <3