Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Brick Mansions (2014)

Nje polic i inflitruar i Detroit bashkepunon me nje ish te denuar ne nje lagje te rrezikshme e gjitha e rrethuar me mure . Misioni i tij te mposhte nje lord krimi dhe komplotin e tij per te shkaterruar qytetin.

***QUALITETI WEBRIP . SHUME I MIRE PER TU SHIKUAR

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments