Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Bullett Raja (2013)


Nje njeri i zakonshem kthehet ne Gangstier dhe revoltohet kunder sistemit qe dikur i bindej , duke i shpallur lufte policis e qeverise .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Bullett Raja (2013)
 • alketa says:
  January 28, 2014 at 2:05 pm

  ju lumt keshtu mos harroni te hindhni edhe filma indian se jane vertete te bukur respekte stafit

 • leonard says:
  January 28, 2014 at 3:40 pm

  ju lumtt ! jeni te papar vetum vazhdoni filma indian :D:D:D:D::D

 • bosi92 says:
  January 28, 2014 at 6:14 pm

  faliminderit shum pash 3 filma te bukur indian …. rastesisht e gjeta kete web faqe

 • Besir says:
  January 28, 2014 at 9:10 pm

  Ktu mund te gjeni filam qe nuk jan ne faqe tjera besomni

 • gerta says:
  January 29, 2014 at 1:24 am

  flm per kete film

 • almira says:
  January 29, 2014 at 2:33 pm

  faleminderit për këta filmat indian hidhni sa me shume natyrishte nese keni mundesi se per ne eshte e lehte te kerkojm por juve ju duhet pune e madhe deri kur ti hidhni ne web faleminderit. Ps
  Hidhni edhe filma të vjeter se edhe ata jane te bukur

 • niu says:
  January 29, 2014 at 4:12 pm

  flm stafit per ket film te mir por nese ka mundesi me postu filmin DHOOM3 dhe JAI HO

  • Filma says:
   January 29, 2014 at 4:46 pm

   dhe ato do i postojme 🙂

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:49 pm

  shum i bukur

 • JuniX says:
  February 6, 2014 at 12:41 am

  pse te disa filma me del kjo faqe http://url-shortener.info/p/e500ed80b3
  smundem ti shikoj ?

 • Inaa says:
  March 10, 2014 at 10:29 pm

  pershendetje pse une nuk mund ta shkoj kete film ne linkun e nosvido me del kshtu http://nosvideo.com/?v=d0kjnif3kz28

  • Filma says:
   March 10, 2014 at 10:32 pm

   prsh ! ka kaluar kohe qe se kane shikuar me ate link dhe e ka fshire kompania! Shikoje me ndonje link tjeter psh Vidto 😉

 • Inaa says:
  March 10, 2014 at 10:36 pm

  po edhe me linkun e putlocker me del kjo http://www.sockshare.com/file/1EC846FFF047144C# e as me vidto nuk bon mdel nisoj si me nosvideo 🙁 🙁

  • Filma says:
   March 10, 2014 at 10:53 pm

   sapo e provova me VIDTO eshte online filmi jepi proced to movie aty poshte dhe shikoje 🙂

 • Inaa says:
  March 10, 2014 at 11:02 pm

  ooo flm shuummm admin 🙂 😉

 • alba says:
  April 22, 2014 at 8:32 am

  prom e kom gjet qet faqe me Kqyr filmaa Hala skom fjet kejt filmat Indian i kom kqyr :A Ju lumt a tash sna mbetet sen tjeter pos me ju luuut me shti hala Indian moviee 😀

 • valon says:
  July 7, 2014 at 11:00 pm

  ju lutem me tregon qyssh me shku mu nuk me qet

 • leae says:
  July 11, 2014 at 9:44 am

  Your comment…

 • arbri says:
  August 10, 2014 at 9:55 am

  ju lutem po filmin love aaj kal mudn ta perkthenii 🙁