Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Cannibal (2013)

Karlos eshte rrobaqepsi me i mir ne Granada por gjithashtu ai eshte dhe nej vrases. Ai nuk ndjen pendese as meshire gjersa Nina shfaqet dhe ai dashurohet.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Cannibal (2013)
 • sara says:
  February 15, 2014 at 9:29 pm

  nuk hapet vidjo dalin shum faqe

 • mejdangjia says:
  February 16, 2014 at 7:13 pm

  me ket Film e ke pykat shum i dobet ,sja veln me humb kohen me perkthy rekordin e ke thyer per Filmin me te dobet

  • Filma says:
   February 16, 2014 at 9:07 pm

   Nuk mund te fillojme te prodhojme dhe vet filma tani !

 • Unknown says:
  February 16, 2014 at 11:43 pm

  a e dini qe dikush eshte musliman eshte nuk shikon ksi foto haram … duhet me qene me te kujdesshem. fshine ket film ngase sa her qe hi ne faqe te par e qet ose ne faqe te dyt !!!

  • Ela says:
   February 17, 2014 at 5:59 pm

   Ju qe e mbani veten si musliman mos i shikoni, ndryshoni faqe. N’a lodhet ju pseudomuslimanet.