Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Steve Rogers perpiqet te ambientohet me rolin e tij ne boten moderne dhe lufton me nje kercenim te ri i cili vjen nga lufta e vjeter : Agjenti sovietik i njohur si ” Ushtari i Dimrit “.

Filmi eshte bere UPDATE ne QUALITET HD !

IMDB Per Me teper Info

<

FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

Captain America: The Winter Soldier (2014)
 • whyyoudodis says:
  July 5, 2014 at 9:20 am

  Me ne fund. Flm stafi . Jeni te paret qe i hidhni filmat me te rinj HD.
  Kshu vazhdoni!
  Vetem 1 gje tjeter du me than. Ate Game of Thrones. Vetem ju e keni hedh me titra ne shqip dhe do ishte pak me mir sikur te pakten 3 hidhnit 3 episode ne jav.

 • erblin says:
  July 5, 2014 at 11:35 am

  me te vretet jeni te mrekullushem ju pergezoj per punen qe beni

 • Filma says:
  July 5, 2014 at 11:38 am

  Faleminderit per Vlersimin !

 • xexe says:
  July 6, 2014 at 2:07 am

  po e qiti mistreci se per juve kishum met edhe 3 muj spo kallzon qe eke marr prej qati veni bile ncc -_-

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 6:50 am

   Shiko dhe oren e postimit ne Fb O i “ZGJUAR” tek sheqeri.com eshte postuar filmi 11 e paradites shiko kur e ke te postuar te kek mistreci ne darke ! edhe mos me bej me komente te tilla shko shife filmin ku te duash po mos bej si i zgjuar kur je injorant 24 karatsh ;)!

 • tonito says:
  July 6, 2014 at 8:40 pm

  Po çfarë lesh mistreci… ata na fshinë emrin nga përthkimi dhe sinkronizimi që e kisha bërë me duart e mia dhe vunë dikë tjetër!

  • Filma says:
   July 6, 2014 at 8:51 pm

   Po me vjen keq per kete 🙁 ! te siguroj nuk behet fjale te fshihet emri i perkthyesit nga websiti yne ! Faleminderit per punen e palodhur qe ben dhe per titrat qe sjell 😉

 • Endrit says:
  July 8, 2014 at 10:03 pm

  Qeky film so hd

 • Gent says:
  July 9, 2014 at 12:42 am

  shum fantastik ky filmi flm stafit.

 • Gerti says:
  August 3, 2014 at 5:23 pm

  thjesht te papar

 • ismet says:
  August 8, 2014 at 10:19 am

  Sheqeri.com e kom nje kerkes a mundesh filmat Starred UP edhe Tapped Out mi qit per mi shkarkuuu