Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Captain Phillips (2013)

Bazuar ne Historine e vertete te Kapitenit Richard Phillips . Ne Vitin 2009 anija Amerikane MV Maersk Alabama merret peng nga piratet somaleze . Anija e pare Amerikane e marre peng ne 200 vitet e fundit .

***SHENIM*** vetem ne 4-5 minutate e para titrat dalin me vonese pre +2 sekondi me pas jane ne rregull!

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Captain Phillips (2013)
 • arturo says:
  December 3, 2013 at 1:19 pm

  padyshim jeni faqja me e mire me filma edhe t;gjith filmat qe i postoni jon shum tbukur hallall

  • Filma says:
   December 3, 2013 at 1:24 pm

   Shume faleminderit per vlersimin Toni :)! Nese ke deshire te ndihmosh faqe nmjafto nnej like ne Fb ose nej share qe ta marrin vesh dhe te tjerat per filmat qe hedhim ! Flm dhe nej here :)!

 • Besi says:
  December 3, 2013 at 3:57 pm

  Edhe unga une e ki mbeshtetjen edhe ndihmen menjehre po e shprendaj faqen tuaj edhe ne fb. edhe me domain.
  http://www.facebook.com/besjahoti

  • Filma says:
   December 3, 2013 at 4:02 pm

   shume flm Besi ;)! Te kam vene re je vizitor i rregullt ;)!

 • Besi says:
  December 3, 2013 at 4:16 pm

  Ashtu Ështe,Dhe Gjithmon Do te Jetë..) Sepse e Meritoni.

 • soVRan says:
  December 5, 2013 at 12:55 am

  na lat pa gjum 😛

  • dona says:
   December 5, 2013 at 11:31 pm

   Haha e vertet kjo ,na late pa gjum filmi dhe cilesia poashtu shumm i bukur

 • Ibrahim says:
  December 5, 2013 at 7:53 pm

  E vetmja faqe qe i beni ball mistrecit mund edhe t’ia kaloni.

 • Filma says:
  December 6, 2013 at 3:43 pm

  JU Falenderoj te gjtiheve per vlersimin :)!

 • INA says:
  December 6, 2013 at 10:14 pm

  me vjen mire qe faqja huah sa vjen e behet e e shikuar sepse e meriton, gjthm keni nxjere filma qe per te qen te sinqerte edhe jua kane piratizuar , por pa ju prishur aspak pune, sepse edhe pse ndoshta me shikueshmerine pak me te ulet se disa te tjere, keni qene gjthm 1 hap perpara…dhe kete e kam vene re gjithmone. respekte per punen tuaj ! 🙂

 • flamur says:
  December 9, 2013 at 12:10 pm

  nuk po eshikoj dot?

  • Filma says:
   December 9, 2013 at 1:53 pm

   Pershendetje Flamur ! Per te shikuar filmin kliko tek linku qe do te shikosh psh linku putlocker do te hapet nej faqe linkun e filmit e ke ne fund fund fare ! nese nuk arrin perseri me thuaj 😉

 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:42 am

  nona fare

 • asdasd says:
  December 16, 2013 at 11:26 am

  Cilesia jo keq.. ndersa persa i perket perkthimit ishite shume i dobet dhe per me teper jo i sinkronizuar… ishte filmi i pare qe shikoja ketu dhe puna juaj nuk me la nje shije te mire :p shpresoj te mos jete e njejta gje ne filmat e tjere 🙂

  • Filma says:
   December 16, 2013 at 1:55 pm

   Flm per komentin ! Ne pergjithesi puna jone eshte thjeshte ngjitja e titrave sepse kto titra nuk jane perkthyer nga ( staffi ) ! Problem me titrat ka pas gjer ne minutin e 5 me pas jane ne rregull ( kam vene dhe njoftim aty ) gjithsesi e pranoj kemi gabime por ne pergjithesi shumica e filmave jane super ! Kalosh mire 😉

 • genti says:
  February 4, 2014 at 9:21 am

  ejjj… filmi eshte i bukur se e ka ber Hollywoody . Ju vetem titrat keni ne dore dhe ato i keni gjithe gabime shkruajne “Q” ne vend te “ç” dhe shume fjale apo shprehje i perkthejne tjeter per tjeter… ose me djalektin e perkthyesit .