Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Carrie (2013) Me Titra Shqip HD

Nje Rikrijim i Historise Horror i Carrie Whit , nje vajze e turpshme e cila brohej nga nena e saj shume besmtare. Carrie Whit shperthen duke futur qytetin ne terror pasi diçka i ndodh mbremjen e matures.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Carrie (2013) Me Titra Shqip HD
 • bimi says:
  January 6, 2014 at 11:03 pm

  film i mirë ja vlen ta shikosh

 • turi says:
  January 6, 2014 at 11:04 pm

  shumë i mirë ju lumtë jeni ka bëheni faqe serioze suksese

 • eda says:
  February 24, 2014 at 10:58 pm

  ju lutem ku hapet nuk me del adrese ta kopjoje dhe ta hap te ilivid