Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Casino Royale (2006)


Armatosur me nje license per te vrare , agjenti sekret James Bond ne misionin e tij te pare duhet te ndale nje trgetar armesh . Ngjarja zhvillohet ne nje loje pokeri ku asgje nuk eshte ashtu sic duket.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Casino Royale (2006)
 • ervin says:
  November 22, 2013 at 1:37 pm

  good work

 • ervin says:
  November 22, 2013 at 1:42 pm

  cilesia dhe titrat [ super ]
  dhe ne mgb te njejt me ate te YiFY Torrents