Arrow S04E01

Nje armik i ri detyron Oliver Queen te kthehet ne Starling Citydhe te vendose kapucin dhe nje here .
Fillon sezoni i 4 i Seriali Arrow Me Titra Shqip eksluziv tek SHeqeri !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded

Arrow S03E23

Ra’s al Ghul ve ne zbatim planin e tij, duke i vendosur te gjithe ne rrezik; Oliver duhet te vendose nese eshte aq i forte sa te perballoje rolin e tij te ri – qe do vendose cfare do ndodhe me skuadren e tij …

******* Kjo eshte seria e fundit e ketij sezoni ! Mendohet se sezoni i ri do rifilloje ne tetor gjithsesi akoma nuk ka nje lajm zyrtar ! Do njoftoheni per cdo gje ! Shikim te kendeshme dhe faleminderit qe na ndiqni 🙂 !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E22

Oliver duhet te kryeje 2 detyra te fundit perpara se te behet Ra’s al Ghul i ardhshem . Nyssa eshte kercenuar . Malcolm i ben nje ofet skuadres . Thea viziton Roy.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E21

Oliver perjeton nje transformim; Laureli kerkon Felicity dhe Diggle te ndihmojne Nyssa te perballet me League of Assassins.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E20

Ra’s al Ghul me ne fund i ben Oliver nje ofert qe ai smund ta refuzoje. Skuadra i bashkohet Oliver ne udhetimin e tij ne Nanda Parbat wku zemerthyera Felicity vendos ta marr situaten ne dore
.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E18

Gjate nje sulmi ne zyren e kryebashkiakut Ray vritet shume keq .Felicity surprizohet shume kur i vjen per vizite e ema ne Spital per ta supertuar …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E15

Malcolm eshte kapur nga Ra’s al Ghul dhe eshte derguar ne Nanda Parbat. Nga dashuria e tij per Thea, Oliver konsideron te shpetoje Merlyn.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E14

Malcolm vendos Oliverin dhe Thean ne nje situate te per te rrezikshme me pas i zbarkon ata ne token e armikut te tyre te betuar DeathStroke…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Arrow S03E13

Oliver perpiqet te rregulloje gjerat qe kane ndodhur tek Team Arrow; Laurel injoron Oliver dhe ndjek Vertigo -i cili i injekton droge; Thea merr nje vizite surprize.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload