Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Cold in July (2014)

Pasi vret aksidentalisht, hajdutin e pa armatosur që gjeti në mesnatë, në shtëpinë e tij, Riçard Dejn bëhet shënjestra e babait të nevrikosur të hajdutit. Duke u përpjekur të mbrojë familjen e tij, Riçard kërkon ndihmën e sherifit të qytetit, manovrat e fshehta të së cilit, bëhen shkak që Riç të zbulojë se është i përfshirë në diçka shumë më të madhe se kjo, aq më tepër kur vërteton se hajduti që kishte vrarë, nuk ishte ai që të gjithë kishin menduar se ishte.

Tre histori dashurie që përfshijnë tre çifte në tre qytete: Romë, Paris dhe Nju Jork.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments