Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Commitment (2013)

Djali i nje spiuni nga Korea Veriore vendos te përcjell hapat e babait te tij qe ta mbrojë motren e tij të vogël.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Commitment (2013)
 • Taulant says:
  February 6, 2014 at 11:00 pm

  Bububu qpo ndodh keshtu me ju jeni bere faqja me e madhe shqiptare e filmave me titra shqip ju lumte per keta filma jeni me te miret

  • Filma says:
   February 6, 2014 at 11:07 pm

   shume flm per vlersimin :)!

 • Zuhar says:
  February 7, 2014 at 2:20 am

  nje film i mrekullueshem ne nje faqe te mrekullueshme e te madhe hallall ju koft djemaa 🙂 jeni faqja ma e mir per filma flm shum qe egzistoni 🙂

  • Filma says:
   February 7, 2014 at 10:19 am

   Flmper vlersimin Zuhar 🙂

 • asdad says:
  February 7, 2014 at 12:22 pm

  admin mund ta sillni filmin the legends of hercules

 • turi says:
  February 7, 2014 at 12:50 pm

  bravo per punen..jeni fantastik

 • Engjelli says:
  February 7, 2014 at 1:00 pm

  Super fare .. 🙂

 • kmovie says:
  February 7, 2014 at 1:08 pm

  perfect film..
  edhe filmi The terror live eshte i mrekullueshem

 • mateo says:
  February 7, 2014 at 4:39 pm

  po beheni faqja me e madhe shqiptare ju lumte!1

 • ILIRI says:
  February 7, 2014 at 10:36 pm

  qa u ba me qeta linka veq 1 link po ma qel ket film edhe po blloko shum

 • toni says:
  February 7, 2014 at 10:39 pm

  keni ec shume ..me behet qefi qe konkurroni fuqishem…

 • Blinng says:
  February 7, 2014 at 11:23 pm

  Wow jeni nr. 1 film shume domethenes mme te vertet po beni nje pune te papar

 • Ela says:
  February 8, 2014 at 7:27 am

  Pershendetje! Ju vleresoj per punen tuaj, jeni shume te mire, n’a surprizoni gjithmone me filmat me te bukur. Nuk para bej kerkesa, por kesaj here do doja te beja 1: Vendosni player-in Vidspot neper filmat e ardhshem ju lutem:)

  • Filma says:
   February 8, 2014 at 10:50 am

   Do e kesh ne filmat e ardheshm pa problem :)! flm per vlersimin 🙂

   • Ela says:
    February 8, 2014 at 7:03 pm

    Flm 🙂

 • neli says:
  February 8, 2014 at 7:47 pm

  Ju vleresoj per punen tuaj , ini me te miret… tung

 • neli says:
  February 9, 2014 at 9:21 pm

  esht nata e dyt qe po e shoh ket film, dhe nuk resht se beri koment, e duke ju falenderur , ini me te miret

 • Ervin Tufa says:
  February 10, 2014 at 8:26 pm

  ca filmi me ejjjj super fare

 • besi osmanaj says:
  March 6, 2014 at 5:12 pm

  ju lumtë, jeni te mrekullueshem , dhe i vëni filmat me te mrekullueshëm veq #next