Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Contracted (2013)

Nje Vajz e re kryen maredhenie seksuale me nje te panjohur na party dhe merr nej semundje qe ajo mendon qe e ka marre nga maredhenia seksuale por ne fakt eshte diçka me e keqe .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload

Comments

Contracted (2013)
 • Besi says:
  February 13, 2014 at 5:34 pm

  Super Film, Sa ma shum Filma te Tillë

 • gerta says:
  February 13, 2014 at 9:22 pm

  flm sa me shumm horror

 • alban says:
  February 13, 2014 at 10:09 pm

  linqet e shkarkeses nuk po te perputhen me titullin e filmit?

  • Filma says:
   February 13, 2014 at 10:58 pm

   vtm linku nosvideo ishte gabim ! flm per raportimin e rregullova !

 • Besi says:
  February 14, 2014 at 10:01 am

  Nuk Mund ta shkarkoj apo shikoj ketë film, sepse pasi te me hapet Short URL. Kur te klikoj posht per me kalu te linku per shkarkim me del kjo faqe gjithmon http://as.sexad.net/as/pu?p=ggo
  ne te gjitha linket

 • Besi says:
  February 14, 2014 at 10:02 am

  Vetem tek ky film me shfaqrt, tjert i shikoj pa problem edhe i kam shkarku, vetem te ky ndodh

  • Filma says:
   February 14, 2014 at 11:28 am

   ja ku ke linkun e uptobox o besi po ne rregull eshte filmi thjsht sicdukesh ndutesh ti e e mbyll dritataren para kohe ! http://uptobox.com/asgvy0ebdgyz

 • xheni says:
  February 14, 2014 at 10:53 pm

  nuk mundem ta hap kete filmin asnje link se hap ???

 • Anna says:
  February 19, 2014 at 8:29 pm

  Nuk punon asnjeri link per ta shikuar online. Kam shikuar filma me pare ketu e di si hapen por ky nuk ben dhe jam qe disa dite me rradhe duke e provuar por njejt =(

  • Filma says:
   February 19, 2014 at 10:50 pm

   provo linkun Vidto !