Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Convergence (2015)

Convergence (2015) Me Titra Shqip Nje detektivi i duhet te luftoje per te rifituar shpirtin e tij nje momentin qe ai e gjen veten ne kurth ne nje spital misterioz qe sherben si porte midis qiellit dhe tokes .

A detective must fight for the redemption of his soul when he finds himself trapped in a mysterious hospital that serves as a gateway between heaven and hell.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments