Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Creed (2015) Me titra Shqip

Creed (2015) Me titra Shqip Ish Kampioni boteror Rocky Balboa eshte tashme trajner dhe mentor Adoins Johnson , djali i mikut te tij dhe ish rivalit Apollo Creed .

The former World Heavyweight Champion Rocky Balboa serves as a trainer and mentor to Adonis Johnson, the son of his late friend and former rival Apollo Creed.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | Novamov | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments