Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Crimson Peak (2015)

Crimson Peak (2015) Me Titra ShqipIdith, një vajzë e re nga Amerika bie në dashuri me Tomas Sharp. Pasi ajo shkon të jetojë në shtëpinë e tij zbulon shumë të vërteta dhe sekrete të tmerrshme. Pas kësaj forcohet edhe besimi i saj në ekzistencën e fantazmave.

In the aftermath of a family tragedy, an aspiring author is torn between love for her childhood friend and the temptation of a mysterious outsider. Trying to escape the ghosts of her past, she is swept away to a house that breathes, bleeds – and remembers.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | VidSpot | Netu | Novamov

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments