Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Dark Touch (2013)

Në një qytet të largët në Irlandë, Niamh njëmbëdhjetë-vjeç e gjen veten i mbijetuari i vetëm i një masakre të përgjakshme që vrau prindërit e tij dhe vëllain e vogël. Te dyshuar jane një bandë e vandalëve vrasës …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Dark Touch (2013)
 • ervin says:
  December 4, 2013 at 3:06 pm

  i bukur
  Versioni i titrave: Dark.Touch.2013.720p.BluRay.x264.YIFY[ RESOLUTION]:………………………:[ 1280×536

 • Besi says:
  December 4, 2013 at 4:35 pm

  Shum Film i Bukur,Sa ma shum filma Horror se jan ne Trend Koheve te Fundit,Menjher Pas Aksionit Jan Horror.
  Edhe Titrat Shum Bukur vetem Edhe pak ma te Mdhaja Nese Ban, edhe pak ma Posht.

  • baki says:
   December 5, 2013 at 4:18 am

   Your comment…

 • Adnan says:
  December 11, 2013 at 7:19 pm

  Shum qart filmi veq vazhdoni 😀

  ^edhe te komentet ndreqne ngjyren e shkronjav se menzi qe e shkrujta qet koment