Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Death Race (2008)


I denuari Jensen Ames detyrohet nga drejtoi i burgut te marre pjese ne sportin me popollor te apokes pas Industriale . Nje gare me makina vdekjeprurese ku te burgosurve iu lejohet cdo gje ne rrugen drejte finishit.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Death Race (2008)
 • ervin says:
  November 20, 2013 at 3:16 pm

  hallall plako je i madh fare
  silesia dhe titrat *super*
  thnx…thnx…thnx

 • vullnet says:
  April 4, 2014 at 12:27 am

  sun e kam gjet qe sa koh death race 1 askund, tek ju e gjeta BRAVO