Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Dhoom: 3 (2013)

Per tu hakmarre per vdekjen e te atit , nje acrobat cirku i stervitur ne magji dhe akrobaci kthehet ne hajdut duke grabitur nje banke ne Chikago. Dy police nga Mumbai i i bashkohen ndjekes se çeshtjes.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Dhoom: 3 (2013)
 • Ana says:
  May 10, 2014 at 9:10 am

  Bravo jeni me te miret 🙂

 • artbi1111 says:
  May 11, 2014 at 10:49 am

  bravo jeni njeshat

 • erdis says:
  May 14, 2014 at 6:39 pm

  nqose keni mundesi dhe filmin any bady can danc (abcd)

 • fatjon says:
  August 11, 2014 at 2:01 pm

  super film brravo