Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Diary of a …

Një kronikë e jetës dhe aventurat seksuale të një vajze franceze, e zhgënjyer nga lidhje të ndryshme vendos t’i futet prostitucionit.

*** Filmi permban skena te forta erotike ! Eshte i keshillueshem mbi moshen 18-vjecare !***

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive | Sockshare | VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | Nosupload

Comments

Diary of a …
 • David says:
  May 15, 2014 at 2:26 pm

  Bravo, Bravo admin
  rrofshi per qet film qe e pasni perkthy !
  JU lumt ,veq suksese se jeni nr 1 fare !

 • bobii says:
  July 21, 2014 at 8:00 pm

  si me pa filmin more ktu me dalin 100 sekonda dhe prap sfillon

  • Filma says:
   July 21, 2014 at 11:28 pm

   Provoje me broser tjeter pash nga moxilla ne chrome . KUJDES me fjalet here tjeter

 • Rinesa Elezi says:
  December 17, 2014 at 9:43 pm

  me vjen keq nuk po muj me hap spo di ku me hin