Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Divergent (2014) Me Titra

Në një botë të ndarë nga Fraksionet dhe të bazuar në virtyte, Trisi mëson se është “E Ndryshme”, dhe s’do të përshtatet me të. Kur ajo zbulon një komplot për të shkatërruar “Të Ndryshmit”, Trisi dhe misteriozi Katër duhet të gjejnë se çfarë i bën “Të Ndryshmit” të rrezikshëm para se të jetë tepër vonë.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Divergent (2014) Me Titra
 • Gerti says:
  July 25, 2014 at 6:52 pm

  Pershendetje…… kjo video ska audio nese e keni ven re :/

 • Gerti says:
  July 25, 2014 at 7:28 pm

  o admin pse dreqin e fshin komentin apo don me tbo raport kjo vcideo ska audioooooooooooooo ok

  • Filma says:
   July 25, 2014 at 9:11 pm

   eshte me aprovim ore nqs ske komentu kurre duhet te aprovoj nje koment ! nqs nuk eshte per tu fshir nuk te fshin kush komentet !

 • Gerti says:
  July 26, 2014 at 2:13 pm

  kur do behet update ksajt se ska audio 🙁

  • Filma says:
   July 26, 2014 at 3:48 pm

   🙁 tani e morra vesh ja do mundohem sa me shpejt 🙂

 • gashi says:
  July 31, 2014 at 6:58 pm

  spaska fare audio:(