Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Don Jon (2013)

Nje djale nga New Jersey i dedikuar ndaj familjes , miqve dhe kishes pernjeton ndenja jo reale duke shikuar porno dhe mundohet qe te gjeje lumturine me te dashuren e tij.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Don Jon (2013)
 • eri says:
  December 23, 2013 at 10:33 am

  hidhni pjeset e tjera te arrow se e duan te gjithee..

  • Filma says:
   December 23, 2013 at 10:37 am

   te marten do jete pjesa tjeter 😉
   P.s : ato te gjithe qe thua ti rreth 150 vete jan 😛

   • eri says:
    December 24, 2013 at 9:42 am

    okk shum faleminderit 🙂 po mir jane 150 veta se shtohen 🙂