Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Drive Hard (2014)

Nje ish-shofer garash eshte rrembyer nga nje hajdut misterioz dhe detyrohet te behet shoferi i tij …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Drive Hard (2014)
 • HiHi says:
  July 2, 2014 at 1:19 pm

  O adm pse e ke fshi ate filmin Gun Women se akoma se kisha pa tani do rri ta shoh pa titra te Viooz.co :/

  • Filma says:
   July 2, 2014 at 9:24 pm

   mundes titrash 🙁 do e rikthejme perseri 🙂

 • Ylber says:
  September 4, 2014 at 3:31 pm

  a muni ket filem me e bo me titra shqip qe ka mundesi osht i mir dhe me kuptim

  http://www.youtube.com/watch?v=JCp4_v9vopA