Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Elysium (2013) Me Titra Shqip


Eshte viti 2154 dhe te pasurit jetojne ne nje platforme hapsinore te quajtur Elysium ndersa pjesa tjeter e popullsise se botes jeton ne toke qe tashme eshte e shkateruar.
NJe Super FIlm aksion ja vlen ta shikoni.
IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | NosVideo | VidBull | NovaMov | YouWatch | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | UptoBox | UploaDed

Comments

Elysium (2013) Me Titra Shqip
 • ervin says:
  November 29, 2013 at 5:52 pm

  super film ..super cilesi
  FULL HD me rezulocion 1916×798
  thnx stafi jeni te papar

 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:45 am

  film valut