Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Enchanted (2007)


Një përrallë klasike e Disney nderthuret ne New York City në një tregim për një princeshë përralle e cili është dërguar në botën tonë nga një mbretëreshë e keqe. Menjëherë pas mbërritjes së saj, Princess Giselle fillon të ndryshojë pikëpamjet e saj mbi jetën dhe dashurinë pas takimit me një avokat i bukur. A mund një libër me tregime e romancë të mbijetojer në botën e vërtetë?

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Enchanted (2007)
 • ervin says:
  December 7, 2013 at 5:14 pm

  fantastik
  cilesia xix fare..Quality]……………………..[: BluRay 720p ]

 • arturo says:
  December 7, 2013 at 10:37 pm

  faleminderit

 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:38 am

  i bukur

 • Dev says:
  December 22, 2013 at 1:47 pm

  faleminderit shum per kete film kaq te bukur