Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Escape from Planet Earth (2013)


Atronauti Scorch Supernova bie ne nje kurth kur i i pergjigjet nje thirrje per ndihme nga nje planet i larget dhe i rrezikshem.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | VideoWeed | NoVaMov | NowVideo | VidBull

Shkarkoje nga: Uploaded | Uploadic | DepositFiles

Comments

Escape from Planet Earth (2013)
 • Fuck says:
  June 21, 2014 at 1:26 pm

  oooooo zott po FAQE katastrif qa kari po koqitet KAQ SHUM KY FILUM :@@@@@@@@@@@

  • Filma says:
   June 21, 2014 at 3:49 pm

   Katastrof je ti qe sdi te besh dallimin ! Faqja ka per detyre ta beje upload ne hoste te ndryshme ! me pas se ngec filmi ste ka faj faqja ! O e ka fajin interneti yt ( QE KA MUNDESI ESHTE KATASTROF ) ose e ke fajin ti qe zgjedh nje host qe sben per internetin tend ( I BIE QE TI Je KATASTROF)

 • Egzon says:
  June 21, 2014 at 1:46 pm

  shum po koqitet