Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Escape Plan (2013)

Kur nje ndertues sigurie e gjen veten te burgosur ne burgun me te sigurte dhe me te fshehte ne bote ai ka per te perdorur aftesite e tij per tu arratisur me ndihme nga vete brenda burgut.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Escape Plan (2013)
 • asdsad says:
  December 16, 2013 at 11:47 am

  titrat shum ma heret pi qet ndreqni 🙂

 • Besi says:
  December 16, 2013 at 12:49 pm

  Shum Film i Bukur, bravo staffi

 • filmaa says:
  December 16, 2013 at 5:06 pm

  ma te miret jeni normal

 • filmaa says:
  December 16, 2013 at 5:20 pm

  linqet per me zbrit kete film ???si mund ta shkakrkojm kete film

  • Filma says:
   December 16, 2013 at 5:29 pm

   Pershendetje Filma ! Te kerkoj te tregohesh pak i duruar them se nsr paradite do jene ne rregull sepse kishte nje problem me titrat + doli nje kualitet me i mire dhe do i bejme update aty ! Flm per mirkuptimin

 • Prizrenasi says:
  December 16, 2013 at 5:52 pm

  O.K. Stafi ju falemnderit per mundin.

 • duli says:
  December 17, 2013 at 2:42 pm

  si muj me shiku ket filem se nuk po me shiku

  • Filma says:
   December 17, 2013 at 2:48 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

   • hafo says:
    December 24, 2013 at 8:56 pm

    si me shkarku filmin???

    • Filma says:
     December 24, 2013 at 9:02 pm

     Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

 • Genti says:
  December 17, 2013 at 7:08 pm

  Sa here klikoj nje link del nje : mars protected short url, si mund tja bej?

 • Genti says:
  December 17, 2013 at 7:09 pm

  E kuptova leje

 • asdsad says:
  December 18, 2013 at 12:16 am

  shum filum i mir bravo stafit pun e shkelqyer tash qe i keni ndreq edhe titrat suksese

 • Njoni says:
  December 18, 2013 at 12:30 am

  po pse eshte ne kinezce filmi me vllai?!

  • Filma says:
   December 18, 2013 at 9:59 am

   Se eshte marre ne kine ;)! sapo te dalin kualitet i ri anglish do i bej update direkte !

   • Hellow... says:
    January 5, 2014 at 11:42 pm

    ateher mos e nxjer derisa te dal ne anglisht vellai…apo mos je kinez vall 🙂

 • emir says:
  December 22, 2013 at 3:58 pm

  Pershendetje, per Administratoret e faqes. Desha nje lutje per te se a mund te fusin filma ne Torrent me qellim te sharkimit me te lehte.

  Rrespekt….

  • Filma says:
   December 22, 2013 at 9:56 pm

   Pershentje ! Besoj e di si funksionon Torrenti , duhen shume usera qe ta downloadojne dhe ta bejne seed gje qe ne shqiperi nuk ndodh prandaj dhe shpejtesia eshte shume e vogel + ka mundesi qe pas 3 muajsh nuk mund ta downlodosh me sepse je i vetmi user qe e do ta besh download ! Perfundimi = Metode joefikase!

   • klajdi says:
    December 23, 2013 at 9:40 am

    emiri ka te drejte me mir me torrent po esht e vertete qe nuk ka shum usera ti bejn seed po ti nese ke mundesi provoje njeher mbase funksionon.

 • emiljan says:
  December 27, 2013 at 11:08 pm

  pse nuk ban me e shkarku e as me e pa ?

  • Filma says:
   December 27, 2013 at 11:11 pm

   Per te shikuar filmin klikoni tek linku qe do te shikoni/shkarkoni ( per shembull Putlocker ose uptobox per shkarkim) Ai te ben redirect tek x faqe dhe linkun e Putlocker / Uptobox per te Shikuar filmin e ke ne fund ( Live links direkte poshte tij )! me thuaj nese ke akoma probleme ! Shikim te kendshem !

 • op says:
  January 4, 2014 at 6:30 pm

  Filmi nuk osht kinezisht o njerz

 • dsa says:
  January 4, 2014 at 11:33 pm

  ndreqne ket film kinezisht qe sa esht

 • Ervin Tufa says:
  January 25, 2014 at 8:44 am

  super film…..super cilsi

 • verim says:
  January 31, 2014 at 10:37 pm

  super

 • albi says:
  February 3, 2014 at 12:06 am

  si munde me e pa ket mo vlla se nuk po e hapi dote