Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Faces in the Crowd (2011)

Nje film horror-Triller kushtuar nje gruaje me siptomen e ” mos-njohjes” se fetyrave pasi ajo i mbieton nje vrasesi serial.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Faces in the Crowd (2011)
 • ervin says:
  November 23, 2013 at 7:12 pm

  i bukur
  cilesia dhe titrat [ kryeveper ]

 • besi says:
  November 24, 2013 at 10:45 pm

  shum film i bukur, sa ma shum filma horror ju lutem. edhe [perkthimi shum i bukur veq pak ma posht perkthimin ju lutem edhe ma i madh