Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Fading Gigolo (2013)

Fioravante vendos që të bëhet nje Don Juan profesionist si një mënyrë për të bërë para për të ndihmuar mikun e tij , Murray i cili eshte meq me te holla. Me Murray duke vepruar si “menaxherin” i tij, Fioravante shpejt e gjen veten …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload


Comments

Fading Gigolo (2013)
 • Mondi says:
  August 6, 2014 at 6:05 am
  • Filma says:
   August 6, 2014 at 10:49 am

   Do shofim 🙂

   • Mondi says:
    August 6, 2014 at 3:38 pm

    ok

 • Floridaa says:
  August 7, 2014 at 2:25 pm

  o adm te lutem te futesh film godzilla per here te pare plss me degjoni hidheni edhe nqs esht quality e dobet

 • egzon says:
  August 7, 2014 at 8:38 pm

  Vendosni filmat qe kane dalur me kualitet te mire dhe qe kane qen te shikuarit me se shumti neper kinemat botrore The Purge Anarchy dhe Godzilla e jo keta deshtaka