Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Fast & Furious 6 (2013)


Agjenti Special Hobs mbledh Brajanin dhe Dom bashke me ekipin e tyre per te mposhtur nje super kriminel qe drejto nnej organizate me 12 mercenare . Pagesa per Dom dhe ekipin e tij ? Falje e Plote !!! Shikoni magjine e Fast & Furious 6 (2013) Me Titra Shqip .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidBull | NovaMov | GingBing | VidTo

Shkarkoje nga: NosUpload | Uploaded | Uploadic

Comments

Fast & Furious 6 (2013)
 • kleandro says:
  June 9, 2013 at 10:06 pm

  mund te me jepni pak subtitlet e ketij filmi se nuk e shkarkoj dot se e kam me limit dhe ju lutem sa me shpejt jeni fantastike keshtu vazhdoni

 • januz demiri says:
  December 17, 2013 at 9:51 am

  jeni fantasike

 • januz demiri says:
  December 17, 2013 at 9:52 am

  faleminderit per mirekuptomin

 • ? says:
  February 8, 2014 at 3:40 pm

  Duhet me e download per me e pa ket ?