Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Fetih 1453 (2012)

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet në fronin osman. Pas ka sfiduar të gjithë armiqtë e tij, të brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos të përfundojë atë që ai ishte i destinuar të bënte – pushtimin e Kostandinopojës.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

Fetih 1453 (2012)
 • geti says:
  July 13, 2014 at 10:03 am

  pse nuk po bon me shkarku

 • unnamed says:
  January 7, 2015 at 7:10 pm

  si mund me e shkarku plsss

 • Patriot says:
  June 2, 2015 at 9:59 pm

  Ma faqe vari karin skom pa, as play as download asi gjo…vetem reklama.O ju qifsha motrat ne pidh me gjith sheqerin e juj

  • Filma says:
   June 4, 2015 at 12:42 pm

   ca te them un ty mir se je varikars total qe sdi as te shikosh nje film po behesh dhe me varikars ne momentin qe spyet si gjith njerzit normal e leme me pas pjesen e te shares ku del bythqir fare !dhe sdi dhe ben rolin ! brenda mundesive me nis adresen te te bej dhurate nje zile te madhe bashke me librin ” Si te shikosh filma kur je KAR nga natyra ” ! Shikim te kendshem te filmave tone …

   • Albanian says:
    October 26, 2015 at 7:57 pm

    hahahahhahahahahhahaahahha e ke myt totalisht

 • ardian says:
  June 14, 2015 at 2:20 pm

  hahaha i madh je admin , qfar komenti ki bo

 • halim says:
  June 17, 2015 at 9:57 pm

  filmi s
  hum k bukur ju pergzoj per punen qe keni ber