Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Free Ride (2013)

Nje nene beqare perfshihet ne biznesin e Droges ne Florida gjate viteve 70-te duke u perpjekur te krijoje nje jete me te mire per 2 vajzat e saj.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Free Ride (2013)
 • Engjelii says:
  February 5, 2014 at 4:19 pm

  i bukur 🙂

 • nori says:
  February 5, 2014 at 5:43 pm

  pershendetje stafi ,sheqeri.com.kam nje kerkes per nje film,nese keni mundsi http://www.imdb.com/title/tt0071360/.faliminderit

  • Filma says:
   February 5, 2014 at 5:47 pm

   te shof gjithsesi nuk te premtoj gje ngaqe eshte film i vjeter dhe nuk ka kerkesa maksimumi do jen 10 vet qe do e shikojn 🙁

   • nori says:
    February 5, 2014 at 10:16 pm

    faliminderit,qe me ktheve pergjigje,mos u lodht pra,po ket film ky osht i ri ,the best offer 2013,sipas mundsive faliminderit,vazhdoni kshtu jeni shum faqe e mir

 • nori says:
  February 5, 2014 at 5:45 pm

  filmi quhet the conversation 1974

 • Erlin says:
  February 6, 2014 at 6:20 am

  Pershendetje stafi,,do deshiroja shum te shikoja filmin Ride Along 2014 te perkthyer,,mesa kam pare trailerin eshte shum i bukur dhe komik.Faleminderit.

 • G'Man says:
  February 6, 2014 at 9:44 pm

  Filmin “RIDE ALONG” me Ice Cube kish me qen mir me postu, besoj qe shum kan deshir me pa me titra! 🙂
  Respekte

 • ai says:
  February 12, 2014 at 2:29 pm

  dizajni me vk I mundshem

 • daniel says:
  August 27, 2014 at 12:51 pm

  mua nuk me hapet