Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Frontera (2014)

Gruaja e nje ish-sherifi te Arizones vritet ndersa po kaleronte ne pronen e saj …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Frontera (2014)
 • andi says:
  September 14, 2014 at 3:33 pm

  vetem titra shqip nuk paska ketu

  • Filma says:
   September 14, 2014 at 4:55 pm

   Vtm disa Dialogje jane ne anglisht ishin te ngjitura me filmin dhe ne titrat qe ka perkthyer perkthyesja nuk ishin !

 • lona says:
  September 14, 2014 at 3:42 pm

  sepse titrat ne spanjisht jane te perkthyer ne anglisht, jo ne shqip