Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Frozen (2013) Me Titra Shqip

Anna optimiste bashkohet me Kristof ne nje udhetim epik , ne kushte te njejta me malin everest per te takuar motren e saj Elsa , e cila ka pllakosur qytetin ne akull me fuqite e saj qe nuk i kontrollon. RRuges Annes dhe Kristoff do i bashkohet Olaf Njeriu bred debore teper gazmor. Nje Film i Animuar me Titra Shqip teper i bukur :)! Mos e Humbisni 🙂

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Putlocker| ShockShare| Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Frozen (2013) Me Titra Shqip
 • annhela says:
  January 13, 2014 at 9:08 pm

  jeni faqe shume e mire , shum faleminderit per filmat dhe keshtu vazhdoni . edhe se harrova 🙂 ,sa me shume filma indian .

  • Filma says:
   January 13, 2014 at 10:31 pm

   Flm per vlersimin 🙂

 • dhora says:
  January 16, 2014 at 6:40 pm

  po une nuk mund me i pa pse

 • AGON says:
  January 18, 2014 at 1:25 pm

  O FALEMINDERIT SHUM SHUM KOM LYP PER QIT FILM EDHE KOKA N KUALITET SHUM T MIR FLM VEQ VAZHDONI :d

 • drreqi says:
  January 19, 2014 at 3:26 pm

  si dreqin mun me pa ket film

  • Ramy says:
   January 19, 2014 at 8:20 pm

   Me Sy mer me ca me e pa

 • drreqi says:
  January 19, 2014 at 3:27 pm

  ????? a bon me me kthy kush perggjigje a?

 • drreqi says:
  January 19, 2014 at 3:27 pm

  kom kon tu e lyp em pa ket film

 • melinda says:
  January 31, 2014 at 11:41 am

  Shumm jam kan tu e kerku qet film shum flm qe e transmertuat edhe ne shqippp…filmi me i miree…..♥♥♥♥It’s the perfect movie…love themm…♥♥^_^

  • melinda says:
   January 31, 2014 at 8:49 pm

   ju lutem a mundeni qe ta transmetoni edhe barbi dhe shkolla e princeshave???ju lutem me ktheni pergjiegjje….!!!Gjithashtu jeni nje ffaqe shum shum e mire suksese dhe vazhdoni tutje..!

   • Filma says:
    January 31, 2014 at 10:57 pm

    me vjen keq nuk hedhim filma te dubluar 🙁 !

    • ylli says:
     December 13, 2014 at 4:34 pm

     po si mund ta shikoj te gjithe filmin ndihmm

 • Leonard says:
  February 3, 2014 at 1:30 pm

  Ej me falni po a mudet qe filmat ti shkarkojme edhe me torrent?

  • Filma says:
   February 3, 2014 at 2:16 pm

   Nuk mund ta vendosi msi opsion :(!

 • korab says:
  February 10, 2014 at 12:41 pm

  kete filum une e kam e pelqej shume por a mund ta beni pa shkronja po krejt shqip.Tash kam fillu me imagjinu sikur kam fuqi magjike ,gjithashtu ky filum pe ka ber te prekem shume.Ju lutem bajeni edhe shqip keta me fol se po kam shum qef.

  • Filma says:
   February 10, 2014 at 12:54 pm

   ME vjen keq nuk mund ta dublojme !

 • korab says:
  February 10, 2014 at 12:46 pm

  ju lutem ktheni pergjigjie

 • ermela says:
  February 10, 2014 at 2:02 pm

  shume film i bukur !!!! hera e pare qe e perdor kete faqe dhe shoh qe jeni shume faqe e mire !!!!!!

 • korab says:
  February 12, 2014 at 10:59 am

  pse nuk mundeni ta dubloni ne shqip

 • Nita says:
  February 16, 2014 at 6:57 pm

  shum film i bukur , por a mund ta titroni edhe filmin ” Princess Sofia the first” ju lutem…

 • dosha says:
  February 19, 2014 at 10:06 pm

  file not found ?! , sosht ka mu qelet , a mundeni mem tregu qysh me shiku se myta tuj e lyp 🙁 ???

  • Filma says:
   February 19, 2014 at 10:51 pm

   Provo linkun vidto !

 • niku says:
  February 20, 2014 at 5:44 pm

  si ta shok kete

 • niku says:
  February 20, 2014 at 5:47 pm

  po pse e keni fshir

  • Filma says:
   February 20, 2014 at 5:59 pm

   e fshijne kompanite ! Provo linkun Vidto e ke online 🙂

 • drin says:
  February 25, 2014 at 11:31 am

  Gut

 • Pamela says:
  March 20, 2014 at 10:32 am

  JU LUTEM ME NDIHMONI…… SI MUND TE SHKARKOJ VETEM TITRAT E FILMIT? FILMIN E KAM SHKARKUAR 3D DHE ME DUHEN TITRAT

 • elii says:
  June 2, 2014 at 1:48 pm

  nuk di si ta shikoj filmin 🙁

 • anisa says:
  August 20, 2014 at 8:34 pm

  shum faliminderit mua me pelqeu shum po flas personalisht <3 <3