Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E05

Catelyn ka kapur Tyrion dhe planifikon ta coje tek e motra, Lysa Arryn, Ne lugine, ku do gjykohet per krimet e tij qe mendohet ka realizuar kunder Bran. Robert planifikon te vrase Daenerys ( ajo Bjondja vogel si shpirt 😛 ), por Eddard refuzon te marre pjese dhe jep doreheqjen si krahu i djathte i mbretit !. Nje seri vertete interesnate e Game Of Thrones .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E05
 • granit says:
  April 19, 2014 at 4:33 pm

  Hallall per punen subtitles, vetem se te kishi post me shpejt episodet tjera 🙂

  • Namedhgg says:
   April 21, 2014 at 1:07 pm

   kur del epsod 6?

   • Filma says:
    April 21, 2014 at 4:32 pm

    Cdo te premte Shtune dalin e ke shikuar qe nga episiodi i pare ? ke njoftimin aty + ne fb ! ME pas hsofim nese mund te hedhim ndonej seri jashte “programit “

    • Namedhgg says:
     April 21, 2014 at 5:01 pm

     po e kam par nga epsod 1 po nuk e kisha ven re njoft nejse flm mbase hidhni sot ndonj seri se der t premten e kemi haruar fare .

     • 12w says:
      April 23, 2014 at 4:47 pm

      hidheni episod 6

 • granit says:
  April 19, 2014 at 6:04 pm

  Admin rregulloje linjun ne updobox se qenka episodi i 4

  • Filma says:
   April 19, 2014 at 7:42 pm

   Flm ! U rregullua!

 • Huger says:
  April 23, 2014 at 8:44 pm

  Cili sezon osht ky i 1 a

  • Filma says:
   April 23, 2014 at 9:10 pm

   po i pari ! 2 seri ne jav postohen PRemte Shtune !

 • Nito says:
  April 26, 2014 at 3:18 pm

  e po kur do i nxirrni serit e tjera

 • fLOPRIAN says:
  May 11, 2014 at 12:47 am

  pershendetje a ka mundesi mem tregu se qysh me kqyr filma ktu se nuk po di

  • Filma says:
   May 11, 2014 at 9:47 am

   PRsh ! Kliko tek linku pershembull vidto te con tek x faqe prit ato 20 sekondat mbrapsht te mbarojne dhe te con tek filmi ! Me thuaj nese ke akoma probleme !

   • ola says:
    April 24, 2016 at 12:09 pm

    nuk me hapet asnje link