Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E07 HD

Robert eshte plagosur ne gjueti dhe po vdes. Jon dhe te tjeret bejne betimet tek Night’s Watch. Nje burre, derguar nga Robert, kapet teksa perpiqet te helmoje Daenerys. I terbuar, Drogo betohet te sulmoje 7 Mbreterite.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E07 HD
 • kl says:
  April 26, 2014 at 1:48 pm

  pse sht pa ze pjesa me e madhe efilmit “?

 • MIRI says:
  April 26, 2014 at 2:24 pm

  NUK PUNON ZERI VTM DY MINUTAT E PARA PUNON

 • AGON says:
  April 26, 2014 at 2:48 pm

  s ka ze dhe Nosvideo s po ben :S sidoqoft flm per punen tuaj

 • riina says:
  April 26, 2014 at 8:16 pm

  pse bre gjithmon po keni probleme ne qdo episod qe e posdoni ?!

  • Filma says:
   April 26, 2014 at 8:34 pm

   Pune tersi besoj

   • geni says:
    April 26, 2014 at 8:42 pm

    filma
    kur do jet e mundshme per tu pa episodi 7 te lutem ?

    • Filma says:
     April 26, 2014 at 8:46 pm

     E ke te shkruar siper ! Nsr= Neser !

 • sb says:
  April 27, 2014 at 8:39 am

  gati esht seria?

  • David says:
   April 27, 2014 at 9:56 am

   RRenc !

 • creizy man says:
  April 27, 2014 at 8:42 am

  hej qitne arrow more ma shpejt kuku qe ni jav jam ka pres

  • Filma says:
   April 27, 2014 at 9:06 am

   E Kam sqaruar 1 mije here ! Jeni dhe fansa te serialit gjoja ! ARROW DEL TE EJTEN NE AMERIKE TE DIELEN E POSTOJ UNE ! Ke aty nje link IMBD se kam vendosur kot shif datat kur del njeren tjetren !

 • David says:
  April 27, 2014 at 10:01 am

  Admin ! te lutem trego kohen e sakt kur do te dal me ze filmi sepse eshte hera e 20 qe e provoj por kot !

  E kuptova qe sot por dua ta di se kur !

  • Filma says:
   April 27, 2014 at 10:03 am

   Tashme e kam rregulluar David ! Shikim e kendshem !

 • David says:
  April 27, 2014 at 10:15 am

  Por prap nuk punon zeri me linkun VidTo !

 • David says:
  April 27, 2014 at 11:47 am

  Faleminderit admin per punen ,sidomos një pëshëndetje shkon per perkthyesen e seriat dhe i’u uroj pune te palodhshme ,sidoqoft pun te mbar te gjith stafit

 • ggggg says:
  May 11, 2014 at 2:11 pm

  ha ha hahahaha mua me punon gjithe kohen zer

 • agon says:
  July 18, 2014 at 8:25 pm

  plz beni diqka linqet e meposhtme nuk funksionojn kur klikoj mbi to del faqja shortme.org pastaj nuk e di si tja bej