Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E08 HD

Eddard e burrat e tij tradhetohen dhe kapen nga Lannisters. Kur e merr vesh Robb, Ai planifikon te shkoje ne qe ti shpetoje. White Walkers sulmojne Murin. Tyrion kthehet tek i ati me ca miq te rinj.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E08 HD
 • festim says:
  April 27, 2014 at 6:50 pm

  ne cfar ditesh i hudhni serit e reja?

  • Filma says:
   April 27, 2014 at 7:12 pm

   Premte-Shtune nga 1 seri !

 • ledi says:
  April 30, 2014 at 3:42 pm

  a nuk mund ti hidhni me shpesh ju lutemi se eshte ilm i papare..

 • miri says:
  May 3, 2014 at 7:48 am

  ku mund ta shikoj ,,,me selektohe t gjitha e nuk m hapet …help me please

  • Filma says:
   May 3, 2014 at 9:08 am

   Kliko tek linku prit 20 sekonda sa te behet ai numerimi mbrapsht dhe hapet !

 • visitr1 says:
  June 18, 2014 at 10:18 pm

  PO nuk hapet dhe nuk del numerimi mbrapsht 20 sek. ca te bej

  • Filma says:
   June 18, 2014 at 11:29 pm

   ca te del kur klikon :S

 • Nuro says:
  July 22, 2014 at 5:25 pm

  Filmi shum i mir ama perkthimi katastrof sidomos kur flitet ne ate gjuhen tjeter.

  • Filma says:
   July 23, 2014 at 5:47 pm

   vtm tek kjo seri del ashtu ! per filmi ka 60 min per 1 min e quan perkthimin katastrof ti ? perkthimi i ketij seriali i gjithi eshte perkthimi me profesional i mundshem !

 • hey says:
  February 23, 2016 at 9:59 pm

  ku mund ti shikojm keto seri pasi te gjitha linket jan te skaduara