Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E09 HD

Robb fillon luften me Lannisters. Jon e gjen veten ne dyshim nese duhe tte shkoje te luftoje me Robb apo ti qendroje besnik Night’s Watch. Drogo eshte semurur rende nga nje plage e hapur. Daenerys eshte e deshperuar ta shpetoje.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E09 HD
 • Ibd says:
  May 2, 2014 at 6:15 pm

  Flm shum dhe e qmoj maksimalisht punen tuaj, amo si shiptar apen sna knaq Zoti, a kush pas munsi t ardhmen e afert t perkthehet ndonjeni nga serialet si House of cards, True Detective ose ndonje nga serialet me elemente mesjetare siq esht The Borgia apo Da Vinci demons.

  • Filma says:
   May 2, 2014 at 7:54 pm

   prsh :)! Do shikojme kur te mbaroje ky serial !

 • iddi says:
  May 3, 2014 at 11:00 am

  kohen e fundit jeni tu u mar me shum me seriale se sa me filma por ju lutem mos u merni me seriale koti me pas vendos donje serial turk besoj se ma shum keni me pas shikues se sa seriale koti

 • iddi says:
  May 3, 2014 at 11:01 am

  por vendosni filma me mir besoj se osht

 • Daniel says:
  May 3, 2014 at 3:17 pm

  Qr…Ve bast qe Joffery me ate nenen e tij shtrige e kishin planifikuar qe me perpara vdekjen e Nedd-it dhe donin vetem ta turperonin perpara popullit.Fuck…Sa keq me vjen edhe per Ayra se ajo eshte vetem fare.
  Gjithsesi,
  Ju falenderoj shuuume stafi

 • gilbert says:
  May 22, 2014 at 12:38 am

  permirsoni perkthimin dhe titrimin se esht per faqe te zez

  • Filma says:
   May 22, 2014 at 8:48 am

   A u mundove shume me e shkru si koment ? PERKTHIMI ESHTE FANTASTIK ! NIVELI ME I LART I PERKTHIMIT ! kjo seri ka vtm 1 minut problem kur flasin gjuhen dothraki ata pjesa tjeter eshte PERFEKT PERKTHIM ! ke shikuar 8 seri dhe komenti i pare qe ben tek e seria 9 eshte Fyerje ? Hap nje fjalor meso cdo te thote “per faqe te zez ” !

 • gilbert says:
  May 23, 2014 at 11:13 pm

  aye= po * aye+ aye ? nightwalkers ?? iron throne ?

  • Filma says:
   May 24, 2014 at 12:01 am

   sjan gabime kto ! kane me shum kuptim Iron Throne sesa ta perkthesh Froni i hekurt i jep rendesi tjeter ! Mos do dhe fjalen dick ta perkthej Kar apo fjalen pussy ta perkthej PIll ???? Do ti perkthej fjal per fjal gjerat ????? vk ore ju kurr sdo jeni te kenaqur doni vtm me kritiku ! Je i lutur te perkthesh nje film per faqen te shofim sa je i zoti !

   • gilbert says:
    May 24, 2014 at 3:16 pm

    kan m shum kuptim per ju po per ne qe sdim anglisht si i bohet :\ kena perkthy filma nga 2 ore jo mo 40 min film 😉

 • gilbert says:
  May 23, 2014 at 11:13 pm

  apo edhe ktogabime qe perseriten ne cdo seri ?

 • gerti says:
  August 28, 2014 at 2:42 pm

  kur flasin dothraki, perkthimi behet para kohe por pjesa tjeter krejt mire, bravo