Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E10 HD

Me Nedin e vdekur , Robb betohet se do hakmerret tek Lannnisters. Jon duhet te vendose perfundimisht te shkoje tek Robb apo te qendroje me Night’s Watch. Daenerys i jep lamtumiren e fundit Drogo.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E10 HD
 • rooki says:
  May 3, 2014 at 9:45 pm

  Bravo. Mat mirt jeni .
  a kini me vazhdu sezonen e dyt tpremten ose tshtunen sikur tparen ?

  • Filma says:
   May 3, 2014 at 10:14 pm

   Sigurishte ! Kam njoftuar dhe ne fb per kete !

 • vuki says:
  May 7, 2014 at 1:30 pm

  epizodi 8,,,,,,9 nuk fillon pse ni her nuk e nxoret ni film si duhet cdo her me probleme kjo nuk ndosh vetem tek faqja e juaj por te te ghith ….. te gjith jeni njeseoj

  • Filma says:
   May 7, 2014 at 1:48 pm

   Mos valle te ka shkuar mendja ndonjehere se eshte problemi yt ? ca problemi ke te ndimoj ? MESO ME KERKU NDIHME KUR SDI OSE KE PROBLEME !

 • vuki says:
  May 7, 2014 at 3:02 pm

  per me fillu filmi duhet me prit 20 sekonda me mbaru ok mbarojn sekondat dhe prap nuk fillon epizidoni 9 —-10 ok

  • Filma says:
   May 7, 2014 at 9:15 pm

   Me thuaj saktesiht ku e ke problemin ! ME cfare hosti e shef ? shkon gjer tek hosti dhe ste hapet a si e ke problemin ? te sygjeroj linkun Vidto gjithesi !

 • xh says:
  May 7, 2014 at 3:34 pm

  kur do dali sezoni 2

  • Filma says:
   May 7, 2014 at 3:50 pm

   ne te njetat data 2 njoftime ne fb ka bere per kete pune !

 • dani says:
  May 8, 2014 at 10:58 am

  pse dalin kaq von pjeset e reja ???

  • Filma says:
   May 8, 2014 at 8:49 pm

   KU e ke vonesen ? KAm lajmeruar qe ne fillim e e kam perserit 2 jese ne jave Premte Shtune !

 • Albert says:
  July 27, 2014 at 6:06 pm

  Tek E10, ne te gjitha menyrat e shikimit apo shkarkimit po me del “404 Not Found”, ku eshte probleme a rregullohet se shpejti ?

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 7:03 pm

   Ka qen problem momental me hostin !

 • klod says:
  July 27, 2014 at 7:40 pm

  Vazhdon te jete link me probleme edhe te mos hapet

  • Filma says:
   July 27, 2014 at 8:03 pm

   Provojeme broser tjeter nje here se e ka fajin cache 🙁