Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E01

Fillon Seriali Game Of Thrones qe nga sezoni i pare ! Do postohen 2 seri ne jave Te premten dhe te shtunen .

Pershkrimi i pergjithshem : Shtate familje fisnike luftojne per kontrollin e tokes mistike Westeros .

Pershkrimi i Serise : John Arryn i Besuari i mbretit ka vdekur. Mbreti Robert Baratheon i kerkon mikut te tij te vjeter Eddard Stark , te zere vendin e John.Pertej detit Viserys Targaryen , planifikon te martoje motren e tij me nje prijes Nomad ne kembim te ushtrise.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E01
 • ariana says:
  April 11, 2014 at 12:15 pm

  bravoo,,super serial 😛

 • Emil says:
  April 11, 2014 at 3:35 pm

  Serial i bukur por po e shfaqni me shume vonese… duhet qe serite e ketij seriali te jene me te gjata qe te rekuperoni ne kohe.

  • Filma says:
   April 11, 2014 at 6:41 pm

   Flm 🙂 nuk e cuaj me vonese sepse asnej faqe tjeter se ka + qe i bie pak shume nje muaj nje sezon dmth per 3,4 muaj mbarojn komplet si serial :)!

   • kot says:
    April 12, 2014 at 4:38 pm

    Per mua seshte me vonese vetem do preferoja te ishit te rregullt, mos vini 3 pjese sot dhe 3 pjese pas 1 muaji, me mire 1-2 pjese ne jave por te jeni korrekt 🙂

    Suksese!

    P.s: Keto reklamat na mbyten po ska gje 😛

    • Filma says:
     April 12, 2014 at 4:43 pm

     flm :)! 2 Pjese do jene ne jave 1 te premten dhe nje te shtunen :)!

 • gjaku blu says:
  April 11, 2014 at 4:34 pm

  po hallall bre ky eshte nona e krimit ekonomik ju lumt adm zoti qoft fal mbi ju qe na mundesoni seriale e filma, me anti stresi ju jeni…

 • Leuart says:
  April 11, 2014 at 7:59 pm

  hallall stafii ky osht super serial

 • drini says:
  April 11, 2014 at 10:24 pm

  nese ka mundsi te filloni ta shfaqni te perkthyer serialin : 24

 • granit says:
  April 12, 2014 at 3:11 am

  Linkun e updatebox e keni pshtjellur me nje film tjeter

  • Filma says:
   April 12, 2014 at 8:44 am

   flm u rregullua

 • nick says:
  April 12, 2014 at 8:08 am

  sezonin e 4 a ka mundesi ta jepni faleminderit

  • Filma says:
   April 12, 2014 at 8:44 am

   pasi te perfundojm 3 te paret

 • anakonda_scc says:
  April 13, 2014 at 5:08 pm

  Qe nga sezoni i pare do postoni apo do postoni vetem sezonin e fundsdit?

  • Filma says:
   April 13, 2014 at 7:31 pm

   lexo pershkrimin ! Siper e ke !

   • anakonda_scc says:
    April 14, 2014 at 3:29 pm

    ne rast se do keni nevoje per upload mund te me thoni, linjen e kam goxha te mire

 • loli says:
  May 12, 2014 at 3:15 pm

  respekte

 • rigon says:
  July 23, 2014 at 6:30 pm

  pse nuk po muj me hap bre ?

  • Filma says:
   July 23, 2014 at 6:39 pm

   jep me shume pershktim perproblemin ! Kliko tek linku dhe shife filmi ska asnje problem ! Nderro link nese steben me njerin !

 • devi says:
  August 25, 2014 at 5:40 pm

  erdhi koha te filloni nje serial tjeter.. apo jo?

 • joni says:
  October 27, 2014 at 1:50 pm

  sezoni nr1 eshte ky?

  • Filma says:
   October 29, 2014 at 12:12 am

   po 🙂

 • valdrin says:
  August 19, 2015 at 9:00 pm

  si ta hap