Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Game of Thrones E03

Lordi Stark dhe vajzat e tije arrijne ne token e Mbretit per te zbuluar Ligesite e Mbreterise .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Game of Thrones E03
 • Roni says:
  April 15, 2014 at 10:22 pm

  jeni me te miret , vetem vazhdoni keshtu …
  ju kisha lutur edhe per 2 filma shum shum te mir e qe nuk i ka asnje website tjeter per titra shqip
  The Machinist (2004)
  dhe
  Amélie (2001)

 • granit says:
  April 16, 2014 at 3:45 am

  Updobox e qenka episodi i 2 admin

  • Filma says:
   April 16, 2014 at 9:01 am

   U rregullua flm :)!

 • granit says:
  April 16, 2014 at 11:08 am

  Flm admin qe e moret parasysh, veq ta dini se i vetmi updobox me ben qe ta shkarkoj nga celulari 🙂

 • guest says:
  April 17, 2014 at 8:18 pm

  asht prap episodi i 2.nqs e rregulloni kishte me ken mir..

  • Filma says:
   April 17, 2014 at 8:50 pm

   me thuaj ne cile link eshte episodi i 2 ?

 • guest says:
  April 19, 2014 at 12:51 pm

  tek nosupload

  • Filma says:
   April 19, 2014 at 3:52 pm

   ka pasur probleme ate dite nosupload kishte mbyllur uploaded ! Shkarko nga kundtjeter !