Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

GOT S02E01

Tyrion mberrin tek Vendqendrimi Mbretit per te marre vendin e te atit si Krahu i djathte i mbretit. Stannis Baratheon planifikon te beht mbrete per vete. Robb mundohet te beje levizjen e radhes ne lufte. The Night’s Watch arrin tek shtepia e Craster.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

GOT S02E01
 • Bahri says:
  May 9, 2014 at 6:07 pm

  Bravo kur e qitni arrow season 2 episod 22 plz

 • fatlum says:
  May 9, 2014 at 6:13 pm
  • Filma says:
   May 9, 2014 at 6:19 pm

   flm per sugjerimin ! nsr do e nderroj !

 • miri says:
  May 10, 2014 at 6:43 am

  si mund ta shikoj ?? me selektohen t gjitha e sma hapin FILMIN .cfare dreqin i keni bo .help please

  • Filma says:
   May 10, 2014 at 8:24 am

   Kliko tek linku te con tek x faqe prit ato 20 sekondat mbrapsht te mbarojne dhe te con tek filmi ! ( keshtu ka qene dhe ne 2 serite e kaluara )

 • xh says:
  May 10, 2014 at 12:15 pm

  bravo me te vertet pritem po ja vlejti..ca ore del seria tjeter sot???

 • ariana says:
  May 11, 2014 at 11:28 am

  bravoo stafii ..

 • festim says:
  May 11, 2014 at 7:25 pm

  A nuk ka mundesi qe ta jepni te pakten 3 here ne jave?!