Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Get Hard (2015)

Kur milioneri Xhejms King akuzohet për vjedhje dhe mashtrim do t’i duhet të kërkojë ndihmë nga një larës makinash që ta bëjë një tip të ashpër për të përballuar jetën e vështirë në burgun e Shën Kuentin. Po a do të arrihet ky qëllim? Shikoni filmin për ta zbuluar këtë.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

Get Hard (2015)
 • Denis says:
  June 1, 2015 at 11:08 pm

  A vazhdon me Arrow

  • Filma says:
   June 2, 2015 at 5:42 pm

   e ke te shkrume tekseria e fundit cdo gje !