Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Getaway (2013)


Ish garuesi Brent Magna eshte ne gare me kohen kur gruaja e tij rrembehet nga nje keqberes misterioz. Ai merr makinen e nje vajze te re duke e quar ate ne gara te shpejtesise se larte.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Getaway (2013)
 • ervin says:
  November 18, 2013 at 2:32 pm

  i bukur..cilesia dhe titrat super

  • baki says:
   November 21, 2013 at 4:00 am

   shum i mir